sobota, 16 lutego 2013

Colour Alike - Biała Fabryka #470

Znowu to zrobiłam! Znowu zaniedbałam bloga :( Wszystko przez sesję i ferie. Ale już się poprawiam i w pierwszym rzucie wrzucam mojego chrześniaka, czyli Białą Fabrykę. Ta nazwa doskonale do niego pasuje i byłam uradowana, że wygrała w konkursie Colour Alike ;)
Biała Fabryka to złamana beżem biel - na zdjęciach będzie to średnio widać, ale to powyższe jest całkiem wierne. Lakier jest bardzo jasny, niemal biały, ale nie mamy wrażenia, że paznokcie pomalowane są korektorem. 
Wszystko dlatego, że wykończenie jest lekko żelkowe. Ma to swoje plusy i minusy. Do plusów należy wysoki połysk i ładna głębia tego koloru (o ile można tak powiedzieć o prawie białym lakierze :D). Minusem jest natomiast kiepskie krycie. Przy starannym, dość obfitym nałożeniu wystarczą dwie warstwy, cieńsze wymaga trzech, ale nie gwarantuje to wtedy równomiernego pokrycia płytki. Zdarzają się prześwity na wierzchołku krzywizny paznokcia. Poza tym lakier jest rzadki, a więc taki jak lubię najbardziej i co ciekawe - podobnie jak inne z kolekcji ŁDZ - pachnie! Nie wiem czy to zamierzone posunięcie CA, czy tak jakoś wyszło, ale ta lakiery mają ładny, słodkawy zapach utrzymujący się przez około dobę. :) 
Warto zauważyć, że Biała Fabryka doskonale nadaje się jako baza dla innych lakierów. Powyżej mamy dwa topy Essence - jeden to Holo topping please!, a drugi to Night in Vegas. Oba były już recenzowane na blogu. :)O ile top holo nieszczególnie mi się podoba, bo kryje nierównomiernie, o tyle opalizujące płatki wyglądają znakomicie moim zdaniem :)
I jeszcze jedno zdjęcie:6 komentarzy:

 1. wszystkie lakiery z tej serii pachną :D
  bardzo ładny odcień, pięknie wygląda z topperem od essence.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie wygląda w połączeniu z Topperem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wspaniały efekt dał razem z toppem :D
  witam serdecznie kolejną lakieromaniaczkę :D
  i oczywiście dodaję do obserwowanych z miłą chęcią...
  Pozdrawiam - Marlenails

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wygląda, uwielbiam ten topper z essence

  OdpowiedzUsuń
 5. Itѕ like you rеad my mind! Yοu ѕeem to κnow a lοt аbοut thіs, like
  you ωrotе the bοok in it oг something.
  I thinκ that you could ԁo ωith sоme ρics to drivе the mеssage home a
  bit, but otheг thаn that, this is fantaѕtic blοg.
  A great гeаd. I'll certainly be back.

  Here is my page :: please click the next document

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...